^Atgal į viršų

Taupome ir tausojame!

Praėjusią savaitę ENO projekte dalyvaujantys mokiniai skatino gimnazijos bendruomenės narius taupyti energiją: vandenį, elektrą, šilumą. Tiksliausiai sekėsi suskaičiuoti vandens sunaudojimą mokykloje. Per savaitę buvo sunaudota 21 m3 vandens. Dienos vidurkis – 4,2 m3. Lyginant su 2020 m. tuo pačiu laikotarpiu sutaupėme 2 m3 vandens. Taip mūsų mokyklos bendruomenė prisideda prie gamtos turtų tausojimo bei išsaugojimo!

Mokytoja Onutė

„Sparnai tavo sielai”

Spalio 11-15 dienomis gimnazijoje vyko psichinės sveikatos savaitė „Sparnai tavo sielai”, kurios tikslas - stiprinti mokinių  psichologinį atsparumą, gebant geriau pažinti savo emocinį pasaulį, ugdytis pozityvų mąstymą, būti empatiškiems. I klasių mokiniai žaidė emocijų pažinimo žaidimą „Pažink emocijas”.

Skaityti daugiau: „Sparnai tavo sielai”

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.