^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Molėtų gimnazija ENO projekto narė

Molėtų gimnazija prisijungė prie pasaulinio ENO mokyklų tinklo. Šiuo metu tinklo veikloje dalyvauja  mokiniai iš 100 pasaulio šalių.

Projekto tikslas  - ugdyti mokinių sąmoningumą ir ekologinį raštingumą, susijusį su klimato kaita ir jos padariniais. Rugsėjo 21 d. yra ENO medžių sodinimo diena. Šios dienos proga projekto dalyvius sveikino direktorė R. Guobienė, pasidžiaugdama mokinių gamtosaugine veikla ir noru  puoselėti savo gimtojo miesto aplinką. Gimnazistai miesto reprezentatyvioje vietoje sodino šermukšnių sodinukus.  Mokiniai už suteiktą galimybę turėti miesto erdvėje  “savo” medį, dėkoja Molėtų rajono savivaldybės architektui G. Putvinskui, savivaldybės atstovui K. Grainiui ir T. Žibo firmai ”Tigmis”.

 Mokyt. O. Sakalauskienė

 

 

 

 

 

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.