Tarptautiniai projektai

2023 m. : Twinschools“ („mokyklos dvynės“) projektas su Ukrainos Ternopilio sustiprintų užsienio kalbų mokykla

2020 - 2023 m. *Programos „Erasmus+“ KA201 Bendradarbiavimas inovacijų ir keitimosi gerąja patirtimi - strateginių tarpmokyklinių partnerysčių projektas „Debating as a new Approach to Learning“. Visą informaciją skaitykite čiaProjektas „Debating as a new Approach to Learning“

„Erasmus+“ programos 2 pagrindinio veiksmo – Mokyklų mainų strateginės partnerystės projektas „Looking Out, Looking In“. Projektas vykdomas 24 mėn. nuo 2020-09-01 iki 2022-08-31. Projektas „Looking Out, Looking In“

„Erasmus+“ programos 2 pagrindinio veiksmo – Mokyklų mainų strateginės partnerystės projektas „My culture in your school“. Projektas vykdomas 32 mėn. nuo 2020-12-31 iki 2023-08-30. Projektas „My culture in your school“

2020 - 2022 m. *Programos „Erasmus+“ bendrojo ugdymo, profesinio mokymo ir suaugusiųjų švietimo 1 pagrindinio veiksmo (asmenų mobilumas mokymosi tikslais)projektas  Inovatyvus ugdymas su STEAM“. Visą informaciją skaitykite čia: Projektas „Inovatyvus ugdymas su STEAM“

2018 - 2020 m.  *Programos „Erasmus+“ bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerysčių projektas „Security in ICT“. Visą informaciją skaitykite čia: Projektas „Security in ICT“

2018 - 2020 m. *Programos „Erasmus+“ bendrojo ugdymo, profesinio mokymo ir suaugusiųjų švietimo 1 pagrindinio veiksmo (asmenų mobilumas mokymosi tikslais) projektas „Inovatyvūs ugdymo metodai - mokinio ir mokytojo sėkmei“. Visą informaciją skaitykite čia: Projektas „Inovatyvūs ugdymo metodai - mokinio ir mokytojo sėkmei“

2017 - 2020 m. *Programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo (KA219) bendrojo ugdymo sektoriaus strateginės partnerystės projektas „My career in Europe“. Visą informaciją skaitykite čia: Projektas „My career in Europe“

2016 - 2018 m. *Programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo 2016 m. strateginių tarpmokyklinių partnerysčių projektas ,,Innovative Generation“ . Visą informaciją skaitykite čia: Projektas ,,Innovative Generation“

*Goethe’s instituto tarptautinis projektas CLILIG @ LITAUEN „Integruoto dalyko ir vokiečių kalbos mokymasis Lietuvos mokyklose“.

Šalies projektai

Molėtų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir Europos socialinio fondo agentūros (ESFA) Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšų  finansuojamas projektasKartų namai Molėtuose“.

Nekilnojamo kultūros paveldo projektas „Architektūros stilių kaita Panemunės pilyse“.

2017–2022 m. projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“. Daugiau informacijos skaitykite čiaProjektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Valstybinio socialinio draudimo Fondo valdybos („SODROS“) pilotinis jaunimo pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo projektas „Nepamiršk parašiuto“.

Aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam“.

Policijos departamentas prie LR Vidaus reikalų ministerijos kartu su nevyriausybinės organizacijos VŠĮ „Projektų valdymo ir mokymo centras“ projektas Būk pilietiškas ir atsakingas“.

Lietuvos EKO mokyklų tinklas .

Junior Achievement (JA) projektas „Praktinio verslumo ugdymo programos įgyvendinimas Lietuvos mokyklose 9- 12 klasių mokiniams“.

ESF projektas „Saugios elektroninės erdvės vaikams kūrimas“.

2023 m. Utenos A. ir M. Miškinių bibliotekos Aukštakalnio filialo projektas „Draugystė su knyga“.

2023 m. projektas #EmpoweringGirls.

2023 m. projektas „Virtuali filosofijos skaitykla“.

2021-2030 m. projektas „Tūkstantmečio mokyklos II“

Savivaldybės projektai

2022 m. jaunimo iniciatyva „Muzika jungia“.

2022 m. jaunimo iniciatyva Ekologijos puoselėjimas Molėtų gimnazijos aplinkoje“ (Vabzdžių viešbutis).

2023 m. m. jaunimo iniciatyva „Knygų namelis ir skaitymo suoliukas“.

2023 m. m. jaunimo iniciatyva „Subsoccer futbolo stalas 3“.

2022 - 2023 m. m. Mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvos projektas.

2023 m. Bendradarbiaujant su Molėtų technikos muziejumi kūrybinis - socialinis projektas „Helouvyno parkas technikos muziejuje“.

2023 - 2024 m. m. Mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvos projektas.

2023 - 2024 m. m. jaunimo iniciatyva „Pradžiugink senolį“

2023 - 2024 m. m. jaunimo iniciatyva „Meno terapija“

Informacija atnaujinta 2024-01-04