Lietuvių English (UK)

Menų savaitė

Balandžio 29 – gegužės 3 dienomis gimnazija minėjo Pasaulinę menų savaitę. Tradiciškai kiekviena diena turėjo savo temą ir veiklas.

Savaitę pradėjome minėdami Pasaulinę šokio dieną. Aktyvią  fiestą „užkūrė“ fizinio ugdymo mokytojai Kristina ir Ramūnas. Ne tik šokome „Flashmobą“ gimnazijos kieme po šildančia pavasario saule, bet ir žaidėme smiginį, stalo futbolą, stalo tenisą, šaškėmis...

Skaityti daugiauMenų savaitė

Molėtų pradinės mokyklos apsilankymas

Šiandien gimnazijoje jau 12 kartą lankėsi Molėtų pradinės mokyklos mokiniai. Šį kartą mokytojai Kristina ir Ramūnas į fizinio ugdymo pamokas priėmė 1a klasės mokinius ir jų mokytoją Dalią Burneikienę. Džiugu, kad bendradarbiaujame ir kartu sportuojame. Susitikimai būna linksmi, pilni gerų emocijų, mokomės tolerancijos ir supratimo.

Daugiau nuotraukųMolėtų pradinės mokyklos apsilankymas

TŪM

Balandžio 29 dieną Molėtų viešosios bibliotekos salėje vyko TŪM projekto Įtraukiojo ugdymo grupių mokymai, kuriuose dalyvavo mokyklų atstovai iš penkių rajono mokyklų.

Skaityti daugiauTŪM