


Anglų kalbos mokytoja Kristina ir informatikos mokytoja Gražina dalyvavo intensyviuose, penkių dienų tarptautiniuose „Erasmus+“ projekto Nr. 2025-1-LT01-KA121-SCH-000325055 kvalifikacijos kėlimo „iDevelop“ mokymuose, skirtuose inovatyviam švietimui, STEAM metodikai ir skaitmeninių įgūdžių lavinimui. Kursai subūrė pedagogus iš įvairių šalių dalintis patirtimi, ieškoti inovatyvių sprendimų ir kartu kurti ateities mokyklos viziją.


Jau ne vienerius metus Molėtų gimnazija dalyvauja Vilnius TECH nuotolinio ugdymo programoje „Ateities inžinerija“. Gegužės 21 dieną vyko devintojo sezono finalas, į kurį atrankos būdu pateko ir jame dalyvavo dvi Molėtų gimnazijos komandos.
IIId klasės komanda – Adomas Z. ir Kristupas N., – pasirinkę „Ateities inžinerijos“ (AI) tematiką „Finansų dirbtuvės: augink savo turtą“, parengė projektinį darbą „Trumpalaikės prekybos finansų rinkose strategijos efektyvumo analizė“. Jų projektinis darbas šioje tematikoje įvertintas I vieta.

Balandžio 30 dieną jau septintą kartą visoje Lietuvoje vyko nacionalinis aplinkosauginis projektas – „Atliekų kultūra“ 2026 egzaminas, kurį globoja Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija. Egzamino metu dalyviai gilino žinias ne tik apie atliekų rūšiavimą, bet ir apie atliekų mažinimą, perdirbimą, antrinį panaudojimą bei atsakingą vartojimą.