Lietuvių English (UK)

Sveikinimai ir padėkos

Respublikinis moksleivių esė konkursas „Religija ir mokslas: sąsajos ir sankirtos“

Kas antrus metus VDU Katalikų teologijos fakultetas organizuoja respublikinį moksleivių esė konkursą „Religija ir mokslas: sąsajos ir sankirtos“, kurio pagrindinis prizas – kelionė į Kembridžo universitetą.

Į konkursą šiemet užsiregistravo 73 dalyviai iš visos Lietuvos, tačiau darbus pateikė tik 30 mokinių. 16 darbų buvo atrinkta į finalą. Šiemet į finalinį renginį, kuris vyko balandžio 19 d. VDU Katalikų teologijos fakultete, buvo pakviesta IId klasės mokinė Elzė Dubnikovaitė. Elzė už esė tema „Pasaulis be religijos ar tai įmanoma” laimėjo pirmąją vietą. Sveikiname, didžiuojamės ir linkime kuo geriausių įspūdžių kelionėje į Kembridžą.