Lietuvių English (UK)

Asmens duomenų apsauga

Jaunoji mokinių bendrovė „Nešanti“ – tvariausia mokinių bendrovė

Molėtų gimnazija jau 3 metus dalyvauja Lietuvos  Junior Achievement  (LJA) projekte „Praktinio verslumo ugdymo programos įgyvendinimas Lietuvos mokyklose 9-12 klasių mokiniams“. Verslo mokosi 6 I-II gimn. klasių mokinių bendrovės.

Balandžio 12 dieną jaunoji mokinių bendrovė „Nešanti“, siuvanti daugkartinius medžiaginius maišelius ir savo gaminiu nešanti žinutę šiuolaikiniam pasauliui apie tvarumą, prisidedanti prie gamtos išteklių išsaugojimo, dalyvavo regioninėje  eXpo 2024 mugėje, kuri vyko Ukmergėje, prekybos centre „Eifelis“. Mugėje pristatėme ne tik savo idėją, bet turėjome galimybę gaminį parduoti eXpo mugės  lankytojams. Stendų sesijos metu gavome patirties, naudingų patarimų iš verslo žmonių ir komisijos narių gaminio tobulinimui bei smagiai praleidome dieną. O džiugiausia žinia, kad iš 37 dalyvavusių mokinių bendrovių vieninteliai pelnėme Tvariausios bendrovės nominaciją, kurią įsteigė UAB „Likmerė“.

Mokinių bendrovės „Nešanti“ merginos