^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Molėtų gimnazija projekte „Išjudink kitus“

Projekto organizatoriai: Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Projekto rėmėjas: Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Projektas „Išjudink kitus“ organizuojamas trečius metus iš eilės. Šiemet prie jo prisijungė 7 Lietuvos mokyklos: Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla, Kauno r. Neveronių gimnazija, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija, Molėtų gimnazija, Pasvalio r. Joniškėlio Petkevičiūtės-Bitės gimnazija bei Trakų r. Rūdiškių gimnazija, Vilniaus Pavilnio progimnazija.

Visos minėtos mokyklos suburs aktyvių moksleivių grupes (8–10 kl.), kurios kartu su pedagogais pasirinks vieną Lietuvos sporto istorinę pergalę (pvz. Algirdo Šociko pargalės prieš Nikolajų Koroliovą ar Žalgirio pergalės prieš CSKA ar pan.). Moksleiviai laisva forma pristatys pasirinktą istorinį sporto įvykį savo mokyklos bendruomenei ir organizuos viktoriną, skirtą gilinti žinias apie Lietuvos sporto pergales (viktorinos klausimus parengs ir atsiųs projekto organizatoriai). Taip pat moksleiviai inicijuos ir suorganizuos mokyklai patrauklų fizinio aktyvumo skatinimo renginį (pvz., dviračių žygis, varžybos, šokinėjimo per šokdynę mokykloje rekordo siekimas ar pan.). Lapkričio 29 d. aktyvių moksleivių grupės kartu su pedagogais vyks į Lietuvos vaikų ir jaunimo centrą (Konstitucijos pr. 25, Vilnius), į projektą vainikuojantį motyvacinį renginį, kur jų lauks netradiciniai sportiniai užsiėmimai ir susitikimai su Lietuvos sporto įžymybėmis. Daugiau detalių apie šį renginį bus lapkričio mėnesį.

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.