^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Kultūros pasas - naujos galimybės tobulėti

Kultūros pasas – priemonė kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti. Per kalendorinius metus kiekvienam gimnazistui yra skirta 15 eurų su kultūra susijusiems renginiams. Kultūrinių renginių pasiūla yra labai plati ir įvairi: architektūra, dailė, kinas, kultūros paveldas, šokis ir kt. Kultūros paso veiklos yra integruotos į mokomuosius dalykus. Įgyta patirtis, dalyvaujant kultūriniuose renginiuose ir kultūrinės edukacijos užsiėmimuose, padės gimnazistus motyvuoti, ugdymo(si) turinį padarys patrauklesnį ir įdomesnį, ugdys kultūros pažinimo įpročius, plės kultūros patirtis.

Šiais mokslo metais beveik visi I, II klasių mokiniai turėjo galimybę gimnazijoje dalyvauti muzikantų Povilo Jaramino ir Gedimino Dalinkevičiaus organizuotame kultūros paso edukaciniame renginyje „Muzikos paveldas: nuo klasikos iki džiazo“, Ib klasės mokiniai buvo išvykę į spektaklį „Brangioji mokytoja“ pagal L. Razumovskojos pjesę. Pirmokai dar planuoja vykti į spektaklį „CV, arba Kas aš esu?“, edukacinę programą „Skautorama“.

Džiugu, kad gimnazijos mokytojai ir gimnazistai naudojasi Kultūros paso teikiamomis galimybėmis.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.