^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Matematikos savaitė

Kovo 14 dieną Molėtų gimnazijoje prasidėjo matematikos savaitė. Ši diena - tarptautinė skaičiaus diena. Gimnazijoje vyko daug renginių. Mokytojas Jonas Kraujelis organizavo antrąjį mūsų gimnazijos skaičiaus čempionatą. Jame dalyvavo 12 gimnazistų.

Pirmąją vietą laimėjo II c klasės  mokinė Kristina Gvozdaitė (iš atminties užrašė 127 begalinės dešimtainės neperiodinės trupmeno skaitmenis), antrąją -  III c klasės mokinė Greta Ruseckaitė (84 skaitmenis), trečiąją vietą - II b klasės mokinys Simas Narušis (72 skaitmenis).

Per antrąją ilgąją pertrauką valgykloje vyko - ragų šventė. Mokiniai ir matematikos mokytojos iškepė pyragų ir jais vaišino  gimnazijos bendruomenę.

Mokytoja Rima Andriukonienė organizavo „Matmintinio šou“. III c  klasės mokinys Titas Lesnikauskas  pristatė mintino skaičiavimo konkursą „Matmintinis“. Gimnazistas papasakojo apie savo pasiekimus Lietuvoje, tarptautiniuose konkursuose ir praktiškai parodė, kaip sugeba mintinai sudėti, atimti, dauginti ir dalinti. Visi, dalyvavę renginyje, buvo sužavėti Tito sugebėjimais.

Pirmadienis buvo parodų diena. Mokiniai kūrė matematinius laikraštukus („Kelionė su matematika“, „Matematika prie kavos“, „Matematika kitu kampu“ ir kt.), kuriuose buvo galima rasti daug matematinių  įdomybių, faktų, galvosūkių, kryžiažodžių. Mokiniai piešė matematinių figūrų plotų  piešinius, matematinių figūrų vitražus. Visi šie darbai buvo eksponuojami antrajame aukšte.

Antradienis – kūrybinių pamokų  diena. Matematikos ir informatikos mokytojai vedė netradicines pamokas: „Matematinių figūrų plotų skaičiavimo kūrybinė pamoka“, „Matematikos kūrybinė pamoka“ „Skritulių įvairovė“, „IT kitaip“ ir „Sukurk žaidimą telefone“.

Trečiadienį mokiniai žaidė loginius stalo žaidimus.

Ketvirtadienis buvo skirtas tarptautiniam matematikos konkursui „Kengūra-2019”. Šį konkursą gimnazijoje organizavo  mokytoja E. Dirmaitė ir jame dalyvavo trisdešimt keturi mokiniai. Jie 75 minutes sprendė sudėtingas, loginio mąstymo reikalaujančias užduotis.

Dėkojame visiems dalyviams ir sveikiname nugalėtojus.

Matematikos mokytoja Rima Andriukonienė

 

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.