^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

„Kodas – Nemunas“ projektas baigėsi

Kovo pradžioje Ugdymo plėtotės centras organizavo forumą „Bendrystė vienija“. Jis buvo skirtas apibendrinti ir viešinti projekto „Kodas – Nemunas“ rezultatus. Projekto dalyviai galėjo pasidalinti įgyta patirtimi. Projektas tęsėsi metus ir buvo skirtas Lietuvos 100-mečiui paminėti.

Šiame projekte dalyvavau kartu su savo auklėtiniais iš IIId  klasės ir mokytoja Ona Sakalauskiene. Tai bendruomenių projektas. Mokiniai kėlė problemą, kūrė planus, kaip įgyvendinti, ieškojo rėmėjų, bendradarbiavo su Bijutiškio seniūnaitija, sulaukė pagalbos iš LR Seimo nario Petro Čimbaro. Girmantas Pečiulis, Živilė Malinauskaitė ir Emilija Malinauskaitė visos  komandos darbo apibendrinimą „Saugi žaidimų aikštelė – laimingi bendruomenės vaikai“ pristatė rajono mokytojų konferencijoje. Smagu, kad mokiniai pabandė sutelkti komandą dėl kilnaus tikslo ir jiems pavyko.

Istorijos mokytoja Virginija Petrauskienė

 

 

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.