^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Makaronų tiltai Molėtų gimnazijoje

Jau ketvirti metai Molėtų gimnazijoje vyksta Moksleivių makaronų tiltų čempionato regioninis etapas. Statyti tiltus iš makaronų ir plastelino, pasirodo, visai ne vaikiškas užsiėmimas. Tam reikia ir žinių, ir praktikos, o svarbiausia noro ir užsidegimo.

Šiais metais Molėtų etape dalyvavo devynios komandos – aštuonios iš Molėtų gimnazijos ir svečiai iš Anykščių raj. Traškūnų gimnazijos. VGTU dėstytojas G. Ambrasas, kasmet vykdantis šį čempionatą įvairiuose Lietuvos regionuose, džiaugėsi dalyvių susikaupimu, strateginiu mąstymu ir puikiais rezultatais. Visos komandos laiku spėjo užbaigti tiltus, visi jie atitiko reikalavimus ir sėkmingai sudalyvavo išlaikomos apkrovos konkurse.

Tikrinant makaroninių tiltų tvirtumą skaitykloje, kur vyko čempionatas, vyravo draugiška konkurencija, džiaugsaso dėl išlaikytų svorių ir lengvas nusivylimas, kai tiltas sugriūdavo. Pergalę šventė ir į respublikinį etapą pakviesta     žaismingoji Bomžpakių  komanda, kurių tiltas, sveriantis 342 g, išlaikė  3,5 kg  apkrovą.

Sveikiname Konstantiną, Arną, Deividą ir Augustą bei linkime jiems sėkmės respublikiniame etape VGTU.

Direktorės pavaduotoja V.Dubauskienė

 

 

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.