^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Saugus internetas

Saugesnio interneto savaitė organizuojama kiekvienais metais pirmąją vasario mėnesio savaitę, siekiant  atkreipti visuomenės dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius bei skatinti saugesnį naudojimąsi internetu ir mobiliaisiais telefonais.

Šiandien, vasario 8 dieną, mokytoja Gražina ir bibliotekininkė Vida  supažindino I-II klasių gimnazistus su etišku ir atsakingu elgesiu socialiniuose tinkluose, kaip saugiai naudotis internetu, išvengiant potencialių pavojų, kurie gali kilti dėl neapgalvoto elgesio, kaip atpažinti dezinformacijos požymius. Gimnazistai pasitikrino savo žinias atlikdami testą ir interaktyvioje viktorinoje bei įsivertino, ar moka saugiai elgtis internete.

Bibliotekininkė Vida

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.