Lietuvių English (UK)

„Išdrįsk kalbėti“

„Išdrįsk kalbėti“ - tai Kultūros paso renginys, kuriame dalyvavo Molėtų gimnazijos IIa, IIc ir IId klasių gimnazistai. Mokiniai praplėtė savo suvokimą, kaip reikia bendrauti nuo scenos, kokios bendravimo technikos, kiek daug reikia žinoti, siekiant sudominti ir įtikinti auditoriją. Visas renginys vyko per praktinius veiksmus. Praktinių užsiėmimų metu gimnazistai sakė kalbas, mokėsi kūrybiškai išsisukti iš nepatogių situacijų, kritiškai mąstyti bendraujant su auditorija ir partneriais scenoje, mokėsi nustumti baimes, kurios blokuoja kritinį mąstymą. Mokinių atsiliepimai: „Bijojau, kad reiks kalbėti, bet dabar džiaugiuosi, man labai patiko“, „Aš nežinojau, kad galiu kalbėti“, „Pabuvojusi šiuose mokymuose, nebijosiu atsakinėti prieš klasę“, „Būtų buvę gerai, jei šie mokymai būtų vykę prieš lietuvių kalbos kalbėjimą“ ir kt. Esame labai dėkingi programos lektoriui Tomui Kazlauskiui.