^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Vasara su knyga

Taip laukta ir visus džiuginusi vasara praėjo, tapo išaugta lyg graži suknelė, nuskrido pavėjui lyg lengvutė skrybėlė nuo saulės, buvo sulankstyta ir padėta į lentyną kaip naujas maudymosi kostiumėlis, liko telefono nuotraukų galerijoje kaip laiku pagautas nuostabus kadras, tačiau tikrai neišnyks iš atminties tų, kas nuo birželio pradžios iki rugpjūčio paskutinių dienų dalyvavo skaitymo skatinimo akcijoje „Vasara su knyga“, šiemet skelbusioje: „Skaitymas tau tinka!“

Vasaros pradžioje buvo paskelbtos penkios užduotys:

  1. Perskaityk fantastinę knygą.
  2. Perskaityk knygą, kuri buvo ekranizuota.
  3. Perskaityk knygą, kurios pavadinime minimas vietovardis.
  4. Perskaityk negrožinę knygą.
  5. Perskaityk knygą apie laisvę.

Ačiū visiems iššūkio „Vasara su knyga“ dalyviams už nuostabią, magišką, įspūdžių ir perskaitytų knygų kupiną vasarą. Skaitymo iššūkyje dalyvavo dešimt  gimnazijos bendruomenės narių, o iššūkį įveikė keturi dalyvavusieji. Sveikiname Emiliją, Kamilę, Ritą, Iriną, įveikusias iššūkį bei visus dalyvius. Lauksim kitų metų iššūkio ir bandysim iš naujo.

Bibliotekininkė Vida

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.