^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Išvyka į Utenos STEAM

Birželio 14 dieną Molėtų gimnazijos Ia klasės mokiniai ir klasės vadovė Regina vyko į Utenos regioninį STEAM atviros prieigos centro viešinimo renginį  „Mokslo nuotykis“. Išvykos metu mokiniai susipažino su STEAM veiklomis ir laboratorijomis:  biologijos – chemijos, fizikos – inžinerijos, robotikos – IT, astrofizikos – aerokosmonautikos.

Gimnazistai atliko praktinę užduotį  biologijos – chemijos laboratorijoje, pasigamino laikinas tatuiruotes iš chna dažų.  Didelį įspūdį paliko fizikos, informacinių technologijų ir robotikos laboratorijos, kur mokiniai  mokosi per pažinimą, patyrimą ir eksperimentavimą. Patrauklūs ir paveikūs mokymo metodai - puikus pagrindas ugdymuisi.

                                                                                  Klasės vadovė Regina Dragūnienė

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.