^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Čempionato „Makaronų tiltai 2023“ finale - ketvirti

Gegužės 18 d. VILNIUS TECH vyko Lietuvos moksleivių čempionatas „Makaronų tiltai 2023“. Į šį renginį patenka Lietuvos mokyklų mokinių komandos, nugalėjusios atrankos etape ir į finalą jos atvyksta su jau pastatytu tiltu bei varžosi, kuris atlaikys kuo didesnę apkrovą. Tiltai konstruojami iš įprastų laisvai pasirinktų makaronų. Didžiausia leistina tilto masė turi būti ne didesnė kaip1 kilogramas ir turi atitikti čempionato taisyklėse nurodytus išmatavimus.

Džiaugiamės, kad Gabijos, Gusto, Kajaus ir Augusto komandos kruopščiai sukonstruotas tiltas išlaikė 77,9 kg. apkrovą ir gimnazistai buvo ketvirti respublikoje. Šaunuoliai!

Fizikos mokytoja Irena

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.