Lietuvių English (UK)

Miškasodis

Gegužės 5 dieną Molėtų gimnazijos Ia, b ir c  klasių gimnazistai pratęsė  tradiciją ir kartu su „Aukštaitijos šilo“ darbuotojais vyko sodinti miško.

Įdomu tai, kad jau antrą kartą, tik po septynerių metų, gimnazistai sodino medelius tame pačiame miške. Mokiniai aplankė kirtavietę, kuri buvo sodinta 2016 metais  ir,  išklausę trumpą instruktažą apie taisyklingą medelių sodinimą, čiupo už kastuvų.

Į talką atskubėjo ir miškininkai, nes eglės sodinukais reikėjo apsodinti 1 hektaro  kirtavietės plotą. Mokiniai buvo apdovanoti  kepuraitėmis  ir kaklaskarėmis su „Aukštaitijos šilo“ logotipu,  pavaišinti keptomis dešrelėmis ir karšta arbata.

Gimnazistai supranta, kad miško sodinimas yra ypatingas darbas, skirtas gamtos labui, praturtinantis ne tik aplinką, kurioje gyvename, bet ir mus pačius.

Mokytoja Regina Dragūnienė