Lietuvių English (UK)

Konkurso pabaigtuvės

Mokinių komandos, dalyvavusios Nacionaliniame mokinių konkurse „Praeities stiprybė – dabarčiai“ ir patekusios į geriausių konkurso darbų dešimtuką, parvežė padėką Molėtų gimnazijai. Mokiniams ir mokytojoms buvo įteikti padėkos raštai ir asmeninės dovanos. „Moters kančios tremtyje“ filmuką kūrė trečiokė Viltė ir ketvirtokai: Žygintas, Dovydas, Darius ir Jokūbas. Filmuke apie savo mamos likimą pasakojo lietuvių kalbos mokytoja Daiva Sičiūnienė. Filmuką „Tremtinių vaikų likimas“ kūrė trečiokės: Rusnė, Meda, Mantė ir Emilija. Kalbinta Rusnės močiutė.

Konkurso apdovanojimų ceremonija vyko Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto kiemelyje. Renginio metu molėtiškiai kartu su Mažeikių Gabijos gimnazijos mokiniais dalyvavo protmūšyje Valstybės pažinimo centre. Vėliau Generolo Jono Žemaičio karo akademijoje laukė ekskursija, kareiviška košė ir studijų pristatymas.

Dėkojame visiems balsavusiems ir palaikiusiems molėtiškių komandas.