^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Integruota etikos-geografijos pamoka

Šiandieniniame pasaulyje žmonės keliauja vis daugiau, bet retas susimąsto, kad turizmas – tai ne tik nauji potyriai, bet ir tam tikri iššūkiai. Sparti turizmo plėtra kelia grėsmę gamtai, kultūroms, žmonėms. Todėl būtina skatinti tvarų ir atsakingą požiūrį į keliavimą.

Kovo 9 dieną II b klasė dalyvavo integruotoje etikos-geografijos pamokoje „Pasaulio turizmas ir etiniai jo aspektai“, kurios metu vyko aktyvios veiklos. Mokiniai bendradarbiavo grupėse ir sekė QR kodų užuominomis, paslėptomis įvairiose gimnazijos erdvėse. Mokiniai rinko informaciją apie turizmo rūšis ir plėtrą, ekoturizmą ir dėliojo socialiai atsakingo turisto atmintinę. Sugrįžę į klasę, antrokai trumpam tapo mokytojais ir pasidalino naujai įgytomis žiniomis su klasės draugais. Įsivertinę savo keliavimo įpročius bei darbą pamokoje, mokiniai atsisveikino su gera nuotaika.

Mokytojos Rasa ir Gintarė

 

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.