^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

„Skaidrumą kuriame kartu“

Jau antrus metus vyko 8-12 klasių mokiniams skirtas konkursas, kurį inicijuoja Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (STT). Renginio tikslas – ugdyti antikorupcines mokinių nuostatas, skatinti aktyviai domėtis savo, kaip piliečio, vaidmeniu, valstybės ir pasaulio situacija, perprasti svarbiausius skaidrumo principus, kurie yra stiprios, teisingumu ir pasitikėjimu grįstos valstybės pagrindas. Šių metų konkurso tema – skaidrumo ir sąžiningumo svarba miesto, miestelio, kaimo bendruomenėse. Konkurso metu mokiniai kviečiami atlikti dvi užduotis: individualiai išspręsti testą ir kartu su bendraklasiais atlikti kūrybinį darbą.

Molėtų gimnazijos IIa klasė dalyvavo konkurse ir  atliko abi užduotis. Kūrybinę užduotį atliko Rugilė ir Kajus. Džiaugiamės, kad apie savo kaimo bendruomenės sąžiningumą pasikalbėjo su artimaisiais.

IIa klasei įteikti skaidrumo ženkleliai ir padėka už išskirtinį pasirodymą konkurse.

Sveikiname! Linkime būti drąsiems, kuriant skaidrią Lietuvos ateitį.

Mokytoja Skaidrina Laurinavičienė

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.