^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

„Čiurlioniškai į gyvenimą“

Ugdymo procese svarbios sąsajos su tikru gyvenimu, todėl I klasių mokiniams vedėme integruotą lietuvių kalbos, dailės ir muzikos pamoką „Čiurlioniškai į gyvenimą“.

Susirinkę į gimnazijos aktų salę, visi mūsų pirmokai susiskirstė į grupes: vieni rašė laišką M. K. Čiurlioniui, antri, įkvėpti dailininko paveikslų, tapė piešinį, trečioji gimnazistų grupė mums priminė, jog šis didis žmogus buvo savo gimtosios šalies patriotas ir kūrė fotokoliažą, o ketvirtosios grupės nariai ieškojo atsakymų M. K. Čiurlionio sukurtoje muzikoje.

Darbų pristatymo metu gimnazijos skaitykloje buvo miela klausytis mokinių minčių, kaip jie, remdamiesi  patirtimi, suvokia, žvelgia iš savo pozicijų į vieną ar kitą menininko kūrinį.

Pamokos buvo informatyvios, įtaigios, malonios akiai ir širdžiai, kūrybiškos kaip pati M. K. Čiurlionio asmenybė. Juk per tokias kūrybines – integruotas pamokas su mokiniais mokomės to, kas jiems svarbu, prasminga ir pritaikoma realiame gyvenime.

Mokytoja D. Sičiūnienė

 

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.