^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Molėtų gimnazija kviečia būsimus gimnazistus – labai laukiame Jūsų prašymų!

Šiais mokslo metais būsimi pirmokai turi galimybę pasirinkti mokymąsi  VILNIUS TECH klasėje.

Gimnazija, bendradarbiaudama su VILNIUS TECH (Vilniaus Gedimino technikos universitetas), sudaro galimybes gilinti informacinių technologijų, fizikos, matematikos, ekonomikos ir verslo, chemijos, biologijos bei braižybos mokslų žinias.  Organizuojamos išvykos į universitetą,  užsiėmimus veda dėstytojai, atliekami laboratoriniai, moksliniai tiriamieji projektiniai darbai, skiriami moduliai ir konsultacijos žinių bei kompetencijų gilinimui.  Suteikiama galimybė naudotis VILNIUS TECH mokymo baze, laboratorijomis ir jų įranga. Baigus numatytą programą, mokiniams įteikiami pažymėjimai, liudijantys apie VILNIAUS TECH klasės baigimą, ir skiriamas priedas prie konkursinio balo stojant į Vilnius TECH.

Būsimas gimnaziste, jeigu Tu esi motyvuotas, žingeidus, smalsus, pareigingas bei atsakingas, rinkis mokymąsi VILNIUS  TECH klasėje. Įgytos kompetencijos bus naudingos studijuojant bet kuriame Lietuvos ar užsienio universitete (vietų skaičius ribotas).

Jeigu Tavo tikslai ir kiti, vis tiek  labai laukiame Tavęs su prašymu Molėtų gimnazijos registratūroje.

Administracija

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.