^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Respublikinė konferencija „Asmenybės ir inovacijos“

Gegužės 6 d. VDU UKG  suorganizavo gyvai ir nuotoliniu būdu mokytojų ir mokinių respublikinę konferenciją „Asmenybės ir inovacijos“. Smagu buvo stebėti, kaip gimnazijos mokiniai užtikrino sklandų pedagoginės bendruomenės dalijimosi patirtimi bei technologinį konferencijos procesą.

Konferencijos pranešėjai – Danielius Jurčiukonis, kalbėjęs apie inovatyvų gidą, Goda Raibytė, pristačiusi patarimus, kaip išlaikyti dėmesį, Liutauras Degėsys, diskutavęs apie pokyčius visuomenėje, ir Povilas Bonkevičius, padrąsinęs nebijoti klaidų ir siekti svajonių.

Pedagogai ir mokiniai skaitė pranešimus keturiose sekcijose, kuriose aktualizuoti kūrybiniai sprendimai, atradimai, lyderystė ir tiriamoji veikla. Sekcijoje „Pedagoginiai atradimai ir atradėjai“ pranešimą „Netradicinė aplinka – mokinio kūrybiškumui ir sėkmei“ skaitė Molėtų gimnazijos lietuvių kalbos mokytojos D. Sičiūnienė ir L. Urbanavičienė.

Vytauto Didžiojo universiteto dėstytojai padėjo reflektuoti praktinę veiklą ir jos rezultatus.  

Lietuvių kalbos mokytojos D. Sičiūnienė ir L. Urbanavičienė

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.