Lietuvių English (UK)

Tiksliųjų mokslų savaitė Molėtų gimnazijoje

Kovo 14 dieną – tarptautinę skaičiaus dieną - gimnazijoje prasidėjo matematikos dienos renginiai. Matematikos mokytojos Jurgita, Elvyra ir Rima vedė  viktoriną „Skaičius I klasių mokiniams. Matematikės kolegas per ilgąją pertrauką pakvietė į matematinę relaksaciją, kurios metu sprendė galvosūkius, kryžiažodžius ir skanavo  pyragą.

Pirmadienį prasidėjo  ir matematinių maišelių paroda. Mokiniai kūrė matematinius maišelius, kuriuose buvo galima rasti daug matematinių  įdomybių, faktų, teoremų, galvosūkių, uždavinių. Visi šie darbai buvo eksponuojami antrajame aukšte. Gimnazistai gausiai dalyvavo parodoje.

Antradienis – IT pamokų  diena. Informatikos mokytojos vedė netradicinę pamoką „Linksmoji matematika išmaniai“  I klasės mokiniams.

Ketvirtadienis buvo skirtas tarptautiniam matematikos konkursui „Kengūra -2022”. Šį konkursą gimnazijoje organizavo  mokytoja Elvyra, jame dalyvavo dvidešimt keturi gimnazijos mokiniai. Jie 75 minutes sprendė sudėtingas, loginio mąstymo reikalaujančias užduotis.

Dėkojame visiems dalyviams ir sveikiname nugalėtojus.

Matematikos mokytoja R. Andriukonienė