^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Nacionalinė Debatų Akademija 2018m.

Birželio 21-25 d. Druskinkuose vyko 24-oji Nacionalinė Debatų Akademija 2018, kurioje dalyvavo ir Molėtų gimnazijos komanda.

Šiais metais Vasaros Debatų Akademijoje vyko turinio bei stiliaus dirbtuvės, dalyviai turėjo galimybę išgirsti įvairaus turinio paskaitas, kurias organizavo Debatų centro ekspertai ir studentai – buvę pasaulio debatų čempionatų ir kitų tarptautinių debatų turnyrų dalyviai. Molėtų gimnazijos debatininkės pademonstravo neįtikėtiną atkaklumą, drąsą, pasitikėjimą savimi, toleranciją bei oratorinius gebėjimus turnyre lietuvių kalba. Po atkaklios kovos 5 raunduose komanda užėmė trečią vietą! Ir tik kovoje dėl finalo sėkmė nusišypsojo varžovams.

Debatų klubo vadovė V.Zapolskienė

         

 
Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.