^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Pasimatymas su Rugsėju

Dėl epidemiologinės situacijos, socialinio atstumo laikymosi svarbos, vykstant remonto darbams gimnazijoje, ir šį kartą mūsų pasimatymą su Rugsėju paskyrėme  rudenėjančioje Ąžuolų alėjoje. Į pasimatymą galingų ąžuolų paunksmėje atvyko pedagogai,  103 pirmokai,  74 abiturientai.  Antrokų ir trečiokų laukė nuotoliniai pasimatymai.  

Šventės pradžioje nuskambėjo „Tautiška giesmė“, vėliau žodį tarė gimnazijos direktorė Rimutė Guobienė. Ji kvietė būti sąmoningais ir susitelkusiais, kad laikas praleistas gimnazijoje būtų neprarastas, bet atrastas. Linkėjo, kad šie mokslo metai visai gimnazijos bendruomenei būtų  susitelkimo ir augimo laikas, priminė apie būtinybę saugoti savo ir kitų  sveikatą. 

Šventės dalyvius sveikino abiturientų klasių vadovės, mokinių tarybos pirmininkė, trečiokai. Joje netrūko gražių muzikinių intarpų. Kiekviena klasė, mokytojai  apgalvojo norus ir siekius, užrašė ant balionų, kuriuos paleido į erdvę.

Skambant iškilmingai muzikai, renginio vedėjai pakvietė visus mokinius į pirmąjį susitikimą su klasių vadovais. 

Naujieji mokslo metai, pilni iššūkių,  jau čia. Kokie jie bus – priklauso nuo mūsų pačių.

 

Administracija

  

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.