^Atgal į viršų

2018 - 2020 m.  *Programos „Erasmus+“ bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerysčių projektas „Security in ICT“. Visą informaciją skaitykite čia: Projektas „Security in ICT“

2018 - 2020 m. *Programos „Erasmus+“ bendrojo ugdymo, profesinio mokymo ir suaugusiųjų švietimo 1 pagrindinio veiksmo (asmenų mobilumas mokymosi tikslais) projektas „Inovatyvūs ugdymo metodai - mokinio ir mokytojo sėkmei“. Visą informaciją skaitykite čia: Projektas „Inovatyvūs ugdymo metodai - mokinio ir mokytojo sėkmei“

2017 - 2020 m. *Programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo (KA219) bendrojo ugdymo sektoriaus strateginės partnerystės projektas „My career in Europe“. Visą informaciją skaitykite čia: Projektas „My career in Europe“

2016 - 2018 m. *Programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo 2016 m. strateginių tarpmokyklinių partnerysčių projektas ,,Innovative Generation“ . Visą informaciją skaitykite čia: Projektas ,,Innovative Generation“

*Goethe’s instituto tarptautinis projektas CLILIG @ LITAUEN „Integruoto dalyko ir vokiečių kalbos mokymasis Lietuvos mokyklose“.

Copyright © 2018. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.