^Atgal į viršų

2018 - 2019 m.m.

Tarptautiniai projektai

*Programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo 2016 m. strateginių tarpmokyklinių partnerysčių projektas ,,Innovative Generation“ . Visą informaciją skaitykite čia: Projektas  „Innovative Generation“ tęsinys

*Programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo (KA219) bendrojo ugdymo sektoriaus strateginės partnerystės projektas „My career in Europe“. Visą informaciją skaitykite čia: Projektas „My career in Europe“ tęsinys

*Programos „Erasmus+“ bendrojo ugdymo, profesinio mokymo ir suaugusiųjų švietimo 1 pagrindinio veiksmo (asmenų mobilumas mokymosi tikslais) projektas Projektas „Inovatyvūs ugdymo metodai - mokinio ir mokytojo sėkmei“.

*Goethe’s instituto tarptautinis projektas CLILIG @ LITAUEN „Integruoto dalyko ir vokiečių kalbos mokymasis Lietuvos mokyklose“.

Šalies projektai

*Valstybinio socialinio draudimo Fondo valdybos („SODROS“) pilotinis jaunimo pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo projektas „Nepamiršk parašiuto“.

*Aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam“

*Policijos departamentas prie LR Vidaus reikalų ministerijos kartu su nevyriausybinės organizacijos VŠĮ „Projektų valdymo ir mokymo centras“ projektas  „Būk pilietiškas ir atsakingas“

2017 - 2018 m.m.

Tarptautiniai projektai

*Programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo 2016 m. strateginių tarpmokyklinių partnerysčių projektas ,,Innovative Generation“ . Visą informaciją skaitykite čia: Projektas ,,Innovative Generation“

Šalies projektai

*ŠMM ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projektas  „Atverk vasarai duris“.

*Aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam“

* Nekilnojamojo kultūros paveldo projektas „Piliakalniai, menantys karaliaus Mindaugo laikus“.

2016 - 2017 m.m.

Šalies projektai

* LMNŠC projektas „Aukime kartu“  (Projekto partnerės - Pabradės „Žeimenos“ gimnazija ir Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)

*Vaikų ir jaunimo socializacijos projektas  „Bendruomeniškumo kaleidoskopas“ (Projekto partnerės – Švenčionėlių Mindaugo gimnazija, Kupiškio L.Stuokos – Gucevičiaus gimnazija, Ignalinos gimnazija, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija).

* Kultūros paveldo departamento Nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo sklaidos, atgaivinimo ir leidybos projektas „Giedraičių giminės keliais: nuo gimtinės Giedraičiuose iki Varnių“.

Copyright © 2018. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.