^Atgal į viršų

Tarptautiniai projektai

2018 - 2020 m.  *Programos „Erasmus+“ bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerysčių projektas „Security in ICT“. Visą informaciją skaitykite čia: Projektas „Security in ICT“

2018 - 2020 m. *Programos „Erasmus+“ bendrojo ugdymo, profesinio mokymo ir suaugusiųjų švietimo 1 pagrindinio veiksmo (asmenų mobilumas mokymosi tikslais) projektas „Inovatyvūs ugdymo metodai - mokinio ir mokytojo sėkmei“. Visą informaciją skaitykite čia: Projektas „Inovatyvūs ugdymo metodai - mokinio ir mokytojo sėkmei“

2017 - 2020 m. *Programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo (KA219) bendrojo ugdymo sektoriaus strateginės partnerystės projektas „My career in Europe“. Visą informaciją skaitykite čia: Projektas „My career in Europe“

2016 - 2018 m. *Programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo 2016 m. strateginių tarpmokyklinių partnerysčių projektas ,,Innovative Generation“ . Visą informaciją skaitykite čia: Projektas ,,Innovative Generation“

*Goethe’s instituto tarptautinis projektas CLILIG @ LITAUEN „Integruoto dalyko ir vokiečių kalbos mokymasis Lietuvos mokyklose“.

Šalies projektai

Valstybinio socialinio draudimo Fondo valdybos („SODROS“) pilotinis jaunimo pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo projektas „Nepamiršk parašiuto“.

Aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam“.

Policijos departamentas prie LR Vidaus reikalų ministerijos kartu su nevyriausybinės organizacijos VŠĮ „Projektų valdymo ir mokymo centras“ projektas „Būk pilietiškas ir atsakingas“.

Copyright © 2019. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.