^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

„Žalioji“ Molėtų gimnazija nerimsta ir vasarą

Dėl karantino šiais mokslo metais negalėjo vykti daugelis numatytų renginių, tarp jų ir „Žaliosios olimpiados“ pusfinaliai.

Olimpiados organizatoriai, norėdami atrinkti Lietuvos mokyklų komandas į finalinį renginį, vėl paskelbė vasaros užduotį. Jos metu užsiregistravusios komandos skatinamos rasti ir tvarkyti aplinkosauginius pažeidimus savo gyvenamoje aplinkoje. Jei pažeidimai per dideli arba nėra galimybės jų sutvarkyti, komandos juos turėtų registruoti  ir pranešti apie pažeidimus atitinkamoms institucijoms.Akcija vyksta visą vasarą - nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 31 d.

Smagu, kad Molėtų gimnazijoje yra daug iniciatyvių, pilietiškų mokinių, neabejingų savo krašto ekologinei būklei. Vasaros iššūkį sutiko priimti  trečiokės: Danielė, Enija, Kotryna, antrokė Jonė ir pirmokai: Gustas, Miglė, Gabija, Emilija, Jokūbas. Šaunuoliai gimnazistai! Manau, kad savo entuziazmu užkrėsite ne tik savo šeimos narius ir žaliasis virusas pasklis po visą Molėtų rajoną - juk gera gyventi gražiai.

Biologijos mokytoja R.Mongirdienė

P.S. Kviečiame prisijungti prie akcijos visus neabejingus – fiksuokite, tvarkykite, praneškite apie pažeidimus – svarbu, kad nebūtume abejingi.

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.