^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Edukacinė išvyka

Saulėtą vasario 5 dieną Ia klasės mokiniai su mokytoja Onute Sakalauskiene ir socialine pedagoge Jolanta Liubeckaite vykome į edukaciją „Aukštaičių valgiai - karalių stalui” Balninkuose. Tądien kartu su edukatore Jurgita Stalauskiene gaminome aukštaitiškus koldūnus su skirtingais įdarais, sužinojome daug įdomybių apie mūsų – lietuvių - tautinį paveldą.

Lankydamiesi muziejuje, pagilinome istorijos žinias, ypač apie Balninkų kraštą, Stiklo muziejuje ir paveikslų galerijoje apžiūrėjome XX-XXI a. sandūroje veikusių Lietuvoje stiklo fabrikų bei gamyklų pagamintus stiklo dirbinius, XVII-XIX a. veikusių stiklo manufaktūrų stiklo dirbinių duženas, ugniai atsparių medžiagų liekanas, susipažinome su grafiko Stasio Aukštuolio, liaudies menininkės Onos Pusvaškytės, tapytojo Vlado Miškinio darbų ekspozicija.

Po ekskursijos vaišinomės koldūnais, kurie buvo labai skanūs. Iš Balninkų grįžome sotūs ir patenkinti!

 Ia klasės mokinė Miglė

 

  

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.