Lietuvių English (UK)

Mokinių išvyka į Vilniaus universiteto Fizikos fakultetą

Gruodžio 11dieną gimnazistai buvo išvykę į Vilniaus universiteto Fizikos fakultetą ir kai kuriuos šakinius jo padalinius. Pirmiausia apie kosminę spinduliuotę papasakojo VU FF Teorinės fizikos ir astronomijos institute (TFAI). Čia mokiniai atliko praktinę užduotį.

Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto Taikomosios elektrodinamikos ir telekomunikacijų institute pasakojo apie vykdomus tyrimus, vėliau vyko ekskursijos mokslinėse laboratorijose. Vėliau mokiniai apsilankė beaidžio kambario pristatyme, M2M laboratorijoje ir Telekomunikacijų mokslo centre, kuriame buvo parodyta judriojo ryšio bazinė stotis, paaiškinta apie 5G ryšį. Išvyka baigėsi Fizikos fakultete, kur studijų prodekanė supažindino su studijų programomis ir galimybėmis mokytis VU Fizikos fakultete.

Mokytoja Irena