^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Pamoka su fotomenininku Jonu Danausku

Lapkričio 27 dieną gimnazijoje lankėsi žinomas gamtos fotografas Jonas Danauskas. Pamokos metu gimnazistai kartu su fotomenininku „keliavo“ giriomis ir laukais, upių slėniais, paslaptingais pelkynais ir paežerėmis. Kelionė tęsėsi nuo Baltijos pajūrio iki Dzūkijos pušynėlių ir Aukštaitijos kalvų.

Jonas Danauskas, pristatydamas fotoalbumus, pasakojo apie fotografavimą, kalbėjo apie parodas, kurios eksponuotos Vilniuje, Molėtuose, Utenoje, Šiauliuose, Ukmergėje, Mosėdyje, Varšuvoje, Gdanske, Taline, Rygoje, Pekine ir kitur. Fotomenininkas daugiausiai dirba knygų leidyboje, iliustravo ne vieną dešimtį leidinių apie Lietuvą ir jos regionus, fotografavo užsienio šalyse ir jose išleido knygų. Jono Danausko nuotraukos stebina nepaprasto grožio kraštovaizdžiais, užburiančiais gamtos ir unikaliais kultūros paveldo vaizdais, tuo, ką gali pastebėti tik jautri fotografo akis. Susitikimas prabėgo nepastebimai. Fotomenininkas atsakė į fotografuojančių gimnazisčių klausimus, gimnazijos biblioteką praturtino savo knygomis: „Laiškai iš žemuogių kalnelio“, „Dubingiams - 680 metų“, „Akmenės geoparko kontūrai“. Dėkojame Jonui Danauskui už įdomią pamoką ir dovanas.

Vida Juknevičienė

 

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.