Lietuvių English (UK)

Seminaras tėvams

Spalio 22 dieną Molėtų gimnazijos bibliotekoje vyko praktinis seminaras „Kaip mylėti paauglį?“

Šio seminaro metu tėvai dalijosi savo asmenine bendravimo su paaugliais patirtimi, aptarė, kokie iškyla sunkumai, kaip jie juos sprendžia, kaip ir kokiu būdu parodo savo meilę vaikui.

Gimnazijos psichologė Jūratė Laurinavičiūtė akcentavo, kad labai svarbu, jog tėvai stengtųsi paauglius mylėti besąlygiška meile, kuri skatina juos būti geriausius. Buvo akcentuojama, kad tėvai turi atsižvelgti, ar jie pilnai patenkina paauglio emocinius poreikius, kurie jiems suteikia saugumą, priėmimą, padeda pasijauti svarbiems ir vertingiems.

Šio seminaro metu tėvai galėjo ne tik reflektuoti, kaip jiems sekasi bendrauti su paaugliais, bet ir pasidžiaugti tuo, kas jiems gerai pavyksta, bei sužinoti naujų būdų, kurie padės sustiprinti ryšį su paaugliu ir išreikšti besąlygišką meilę.

Jūratė Laurinavičiūtė