^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Konferencija ,,Socialinis teisingumas švietime – bendros pastangos dėl kiekvieno vaiko sėkmės!”

Rugpjūčio 27 dieną dalyvavau Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos organizuotoje konferencijoje „Socialinis teisingumas švietime – bendros pastangos dėl kiekvieno vaiko sėkmės!“ Konferencijoje pakviesti dalyvauti savivaldybių politikai, savivaldybių švietimo padalinių ir mokyklų vadovai, savivaldybių švietimo ekonomikos ekspertai, mokiniai, jų tėvai, mokytojai, profesinių sąjungų, kitų organizacijų, socialinių partnerių atstovai, mokslininkai edukologai.

Konferencijos tikslas – apžvelgti švietimo būklę šalyje ir regionuose, apsibrėžti esmines veiklos kryptis siekiant kiekvieno vaiko mokymosi sėkmės. Po įžanginių sveikinimų, Švietimo, mokslo ir sporto ministro dr. Algirdas Monkevičius pranešimo „Švietimas šalyje ir regionuose. Įveikime mokinių mokymosi atotrūkius“, viceministrės prof. dr. Jolantos Urbanovič pranešimo „Ugdymo turinio atnaujinimas. Kaip lūkesčius paversti praktika?“ konferencijos dalyviai skirstėsi į darbo grupes. Dalyvavau darbo grupėje „Švietimo iniciatyvos – į pagalbą savivaldybei ir mokyklai“,  idėjų mugėje „Ugdymas vaikui“.

Medžiagą apie konferenciją galima rasti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos interneto svetainėje https://www.smm.lt/

    

Direktorė Rima Guobienė

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.