^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Danielė Arlickaitė - „Lietuvos Maximalistė 2019“

Jau septyniolika metų prekybos tinklas „Maxima“ stipendijomis skatina talentingus ir pažangius šalies moksleivius. Konkursas „Lietuvos Maximalistai“ – tai nacionalinė moksleivių skatinimo programa. Jos tikslas – stipendijomis paskatinti gabiausius ir talentingiausius šalies vaikus siekti užsibrėžtų tikslų bei puoselėti savo talentus. Tapti „Lietuvos Maximalistu 2019“ kandidatavo daugiau nei penki šimtai talentingų Lietuvos vaikų.

Gimnazistei Danielei Arlickaitei skirta Pažangos stipendija. Mokinė yra pareiginga, atsakinga, kūrybinga, žingeidi, mandagi, principinga, pastabi, reikli sau ir kitiems. Ji stropiai mokosi. Danielė vertinama klasės ir mokyklos draugų bei mokytojų.

Sveikiname Danielę Arlickaitę - „Lietuvos Maximalistę 2019“.

 

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.