^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Kelionė į Estiją

Ankstyvą birželio 6 dienos rytą dalis Ib, Id, IIa ir IIc klasių mokinių su mokytojomis R. Čekuoliene ir R. Mikalauskiene patraukė Estijos link. Pirmas aplankytas buvo Lennusadam (Hidro lėktuvų uosto) muziejus. Tarp daugybės eksponatų mokiniai turėjo galimybę suvaldyti lėktuvą bei patyrinėti įspūdingo estų povandenio laivo „Lembit“ vidų.

Vėliau mokinių laukė apžvalginė ekskursija po  Talino senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pasigrožėję įspūdingais Talino vaizdais, mokiniai turėjo šiek tiek laisvo laiko, o nakvynė buvo numatyta pačiame Talino senamiestyje.

Birželio 7 dieną, po pusryčių, mokiniai išvyko į Tartu. Apsilankė naujai atidarytame AHHAA Mokslo centre, kur interaktyviuoju būdu galėjo susipažinti su mus supančiais reiškiniais. Čia mokiniai galėjo liesti ir išbandyti viską, ką tik nori. Vėliau mokinių laukė apžvalginė ekskursija po Tartu senamiestį, tai seniausias miestas Baltijos šalyse.

Pasisėmę puikių emocijų, pasigrožėję nuostabiais miestais ir įspūdingais muziejais grupė patraukė Lietuvos link.

Mokytoja Ramutė Mikalauskienė

 

           

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.