^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Metodinis pasitarimas „Idėjų mugė“

Jau antrą kartą šiais mokslo metais Metodinės tarybos iniciatyva Molėtų gimnazijoje suorganizuota „Idėjų mugė“. Šį kartą jos tikslas – pristatyti gimnazijos mokytojams žinias, įgytas išvykose, įgyvendinant tarptautinį  ERASMUS + bendrojo ugdymo, profesinio mokymo ir suaugusiųjų švietimo 1 pagrindinio veiksmo (asmenų mobilumas mokymosi tikslais) projektą „Inovatyvūs ugdymo metodai - mokinio ir mokytojo sėkmei“.

Metodinio pasitarimo metu savo patirtis iš skirtingose šalyse (Čekijoje, Graikijoje bei Maltoje) vykusių mokymų pristatė R.Čekuolienė ir R.Vekerotienė, V.Petrauskienė ir D.Dirmienė bei V.Petrauskienė ir K.Knezienė .Buvo įdomu išgirsti informaciją apie šių skirtingų šalių kultūrą  bei mokytis CLILIG mokymo metodų, kuriuos galėsime pritaikyti savo veiklose, mokant integruotai bei derinant dalyko ir užsienio kalbos žinias.

Metodinės tarybos pirmininkė R.Mongirdienė

 

Copyright © 2019. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.