^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Mokytasi integruotai

Molėtų gimnazijos antrokams vyko tradicinė integruota diena, kurios tema „Renesansas“. Gimnazistai iš anksto pasirinko dalykus ir, dirbdami grupėmis, kartu su mokytojais gilinosi į įvairias temas. Vėliau grupės susirinko kartu ir savo veiklas pristatė visiems antrokams bei mokytojams. Tikybos ir dailės grupė aiškinosi Renesanso vertybes, jas estetiškai - koliažo forma ant knygos kontūrų - pateikė.

Anglų kalbos grupė pristatė rašytoją Viljamą Šekspyrą ir jo laikmetį. Besidomintys chemija ir geografija gamino indikatorius iš augalų. Rusų kalbos grupė nagrinėjo Leonardo da Vinči gyvenimą ir kūrybą lietuvių bei rusų kalbomis. Fiziką pasirinkęs antrokas darė fotoaparato prototipą – camera obscura. Kūno kultūros grupė kalbėjo apie sporto šakų atsiradimą Renesanso laikotarpiu. Nors buvo labai karšta, tačiau netradicinė veikla suteikė gimnazistams naujų žinių ir kompetencijų.

Jolanta Liubeckaitė

Kristinos Knezienės ir Jolantos Liubeckaitės nuotraukos

 

   

Copyright © 2019. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.