^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Bičių nominacijos 2019

Bičių nominacijos – tradicinis Molėtų gimnazijos mokinių tarybos organizuojamas renginys, vykstantis artėjant mokslo metų pabaigai. Bičių statulėlėmis apdovanoti patys pačiausi metų darbštuoliai ir ne tik... Džiugu, kad daugiausiai nominacijų susižėrė abiturientai.

Metų darbuotojo nominaciją pelnė budėtoja Daiva Čekuolienė, Metų gimnazistas – Justina Židonytė, Metų menininkas – Dominykas Repečka, Metų mokytojas – Regina Mongirdienė, Metų pora – mokytojai Lina ir Jonas Kraujeliai, Metų protas – Akvilė Višniauskaitė, Metų renginys – šimtadienis, Metų rėmėjas – Seimo narys Petras Čimbaras, Metų skaitytojas – Danielė Arlickaitė, Metų sportininkas – Robertas Skobas, Metų stilius – Monika Žalaitė, Metų šypsena – Julius Bražėnas ir Metų frazę laimėjo mokytoja Daiva Sičiūnienė. Dėkojame dailės mokytojai Ramutei Mikalauskienei už pagamintas bičių statulėles, Valentinui Stundžiui – už medų.

Valerija Mateikienė

Nuotraukos Jolantos Liubeckaitės

 

      

Copyright © 2019. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.