^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Sugrįžus iš kruizo Baltijos jūros keliais

Gegužės 17-21 dienomis trisdešimt trečios klasės mokinių, vadovaujamų klasės vadovių Elvyros Dirmaitės ir Rimutės Andriukonienės, vyko į kultūrinę -pažintinę kelionę. Per keturias dienas leidomės į trumpą, bet išties intriguojančią kelionę Baltijos jūros keliais su kruiziniu laivu Viking Line „Gabriela“.

Esame tikri, kad puikiai pailsėjome, pasisėmėme naujų įspūdžių, patirčių ir įsitikinome, kad įsimintinai papramogauti galima ne tik ilgų, bet ir trumpų atostogų metu.

Šios kelionės metu iš arti pažinome ne tik Taliną, bet ir dvi  gražias Skandinavijos šalių sostines. Tai: Helsinkį, kuris garsėja daugybe uostų, seniausiu turgumi, bei Stokholmą su senove alsuojančiomis gatvelėmis, karališkais rūmais. Taip pat grupė mokinių turėjo galimybę nuvykti į Vaza muziejų ir išvysti XVI a. laivą, kuris nuskendo ir po vandeniu išbuvo net 300 metų. 

Tad keturios dienos svetur tikrai neprailgo, nes organizatoriai pasirūpino nedidele kelionės kaina ir turininga  programa.

IIIb klasės vadovė Elvyra Dirmaitė

 

 

   

Copyright © 2019. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.