^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Socialinė gimnazistų veikla

Š. m. balandžio 15 d. 16 Ib klasės mokinių su klasės kuratore Ramute Mikalauskiene ir mokytoja Valerija Mateikiene lankėsi Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugijoje, kurioje gimnazistai susipažino su draugijos veikla, apžiūrėjo joje gyvenančius gyvūnus.

Šiuo metu draugija prižiūri apie 140 įvairaus amžiaus šunų ir kačių. Čia dirba nedaug darbuotojų, todėl jie visada laukia savanorių pagalbos, kurie gali prie draugijos veiklos prisidėti padedant rūpintis prieglaudos gyventojais. Taip pat čia galima vežti ir senus, bei nereikalingus drabužius, patalinę, laikraščius, žinoma ir gyvūnams skirtą maistą, kraiką, kruopas. Gyvūnų prieglaudoje visi gyvūnai labai puikiai prižiūrimi, jiems skiriamas didelis dėmesys, tačiau kadangi gyvūnų daug, o darbuotojų mažai, atvykusiems svečiams leidžiama po prieglaudos teritoriją pavedžioti čia besiglaudžiančius šunis ir paglostyti žmogaus šilumos ištroškusias kates.

Šiek tiek gerumo pasisėmę iš gyvūnų Ib klasės mokiniai, grįžę į Molėtus, nuskubėjo prie Pastovio ežero, kur rinko šiukšles. Jų rado daug... Mielieji, rūpinkimės savo mažaisiais bičiuliais ir nuostabia gamta.

Mokytoja Ramutė Mikalauskienė

 

      

Copyright © 2019. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.