^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Mero Padėkos angelas Justinai Židonytei

Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys gruodžio 28-ąją surengė Kalėdinį padėkos ir gerumo vakarą, į kurį pakvietė pačius aktyviausius, pilietiškiausius, ryškiausius, versliausius, darbščiausius,  kuriančius gėrį, grožį molėtiškius. Į šį vakarą buvo pakviesta ir Padėkos angelu  apdovanota  IVa klasės mokinė  Justina Židonytė.

Justina  yra pareiginga, atsakinga, kūrybinga, žingeidi, mandagi, principinga, pastabi, reikli sau ir kitiems. Mokinė stropiai mokosi. Yra vertinama klasės ir mokyklos draugų bei mokytojų. Gimnazijos III klasę baigė labai gerais pažymiais. Kasmet apdovanojama Molėtų gimnazijos padėkos raštais už labai gerą mokymąsi ir aktyvią visuomeninę veiklą.

Gimnazistė aktyvi dalykinių olimpiadų ir konkursų dalyvė. Apdovanota Nacionalinio konkurso „Pamoka gamtoje: svajokime drauge!”  diplomu (tiriamasis darbas „Šikšnosparniai Labanoro regioniniame parke“),  jos darbas  įvertintas padėka respublikiniame rašinio konkurse „Ar gera būti lietuviu?“, Nacionalinėje „Žaliojoje olimpiadoje“ kartu su Molėtų gimnazijos komanda laimėjo pirmąją vietą. VGTU klasių moksleivių konferencijoje „Kurkime ateitį kartu“ skaitė pranešimą  „Kalcio karbonato nustatymas naminių paukščių kiaušinių lukštuose“. Dalyvavo Molėtų ŠC metodinėje dienoje  „Ugdymas mokinio asmeninei pažangai“, skaitė pranešimą  tema „Asmeninės pažangos siekimas “.

                      J. Židonytė  lanko gimnazijos chorą, šoka Molėtų kultūros centro grupėje  ,,Eldorado“. Su šiais kolektyvais atstovauja Molėtų rajonui meniniuose konkursuose, festivaliuose. Mokinė ketveri metai yra klasės seniūnė, aktyvi rajono, gimnazijos mokinių tarybų narė.

Sveikiname Justiną su aukštu jos veiklos įvertinimu.

Direktorės pavaduotojos ugdymui Vilija Dubauskienė ir Genovaitė Marcinkėnienė

 

   

Copyright © 2019. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.