Lietuvių English (UK)

Konkursas ,,Stebuklinga spalvų galia”

Jau tradicija tampa, kad besibaigiant metams Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras skelbia kūrybiškumo konkursą ,,Stebuklinga spalvų galia”, Šio konkurso idėja - molėtiškių kūrybą pateikti ant ateinančių metų kalendoriaus. Šiemet iš viso rajono komisijai atkeliavo 271 darbas. Molėtų gimnazistai irgi dalyvavo konkurse. Dailės mokytojos Ramutė ir Eglė pateikė 27 įvairių klasių mokinių kūrybos darbus. Mėnesių kalendoriuje yra tik dvylika, tad džiaugiamės ir didžiuojamės, kad į kalendorių pateko dviejų gimnazisčių iš II d klasės Gabrielės ir Agnės piešiniai, o Liepos iš II c klasės darbas buvo panaudotas kalendoriaus viršeliui. Sveikiname nugalėtojas, kurioms buvo įteikti ir specialūs Utenos VSB prizai.