Lietuvių English (UK)

Projektas „Skaitmeninė švietimo transformacija“

Nacionalinės švietimo agentūros EdTech centras, vykdydamas projektą „Skaitmeninė švietimo transformacija“, Lietuvos mokykloms išdalino 500 naujų hibridinės įrangos komplektų, kuriuos sudaro kompiuteris su reikalingais priedais, interaktyvusis ekranas, vaizdo kamera, mikrofonas bei garso kolonėlės. Toks įrangos komplektas atkeliavo ir į Molėtų gimnaziją. Jau įrengtas 11 kabinetas, mokytoja Valentina dalyvavo mokymuose kaip dirbti su nauja įranga. Šios priemonės padės vykdant hibridinį mokymą – bus galimybė lygiagrečiai derinti du skirtingus – nuotolinį ir kontaktinį – mokymo organizavimo būdus, kai dalis mokinių mokosi klasėje kontaktiniu būdu, o dalis jungiasi prie pamokos nuotoliniu būdu, naudodamiesi įvairiomis technologijomis.