Lietuvių English (UK)

Etninės kultūros olimpiada

Gruodžio 7 dieną vienuolika Molėtų gimnazijos moksleivių dalyvavo 6-osios Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados rajono ture. Dalyviai turėjo atlikti testą, kuriame parodė savo etninės kultūros žinias bei pristatyti etnokultūrinę veiklą. Gimnazistai dainavo, grojo, pasakojo apie išbandytus amatus. Suskaičiavusi rezultatus komisija paskelbė nugalėtojus, kurie atstovaus Molėtų rajonui regioniniame ture vasario mėnesį. 9-10 kl. grupėje I vietą užėmė E. Dubnikovaitė, II vietą dalijasi V. Buinauskaitė ir A. Lukošiūtė, III vietoje B. Veteikytė. 11-12 kl. grupėje I vieta teko M. Baronaitei, II vieta V. Audėjūtei ir III vieta A. Vekerotaitei.

Gimnazistams pasiruošti padėjo mokytojos R. Vekerotienė ir A. Audėjienė, o ypatingą padėką siunčiame keramikos menininkei R. Kazlienei, kuri priėmė mus savo dirbtuvėlėse.

Mokytoja A. Audėjienė