Lietuvių English (UK)

Žaliosios olimpiados finalas

Šiais metais Žaliosios olimpiados finalas vyko kitoje erdvėje – Vilniaus aerouosto konferencijų salėje. Finale dalyvavo penkiolika komandų iš visos Lietuvos, tarp jų ir Molėtų gimnazijos komanda „Molėtocitas“ (nariai Saulė, Gustė, Elzė, Meida, Airida ir Kajus).

Šiais metais renginį profesionaliai vedė iliuzionistas Mantas Wizard, kuris ne tik palaikė gerą nuotaiką, bet ir rodė magiškus triukus, į kuriuos įtraukė olimpiados dalyvius.

Pirmoje finalo dalyje mokiniai atsakinėjo į daugybę teorinių klausimų iš žiedinės bei klimatui neutralios ekonomikos, darnaus vystymosi, taršos problemų, atliekų mažinimo būdų, žaliojo kurso.

Antroje dalyje - skaičiavo anglies dioksido pėdsaką, sprendė rebusą, piešė ir apibūdino sąvokas.

Šį kartą netapome viena iš trijų geriausiai pasirodžiusių komandų, bet žaidimas yra žaidimas. Juk ir patekimas tarp geriausių Lietuvos mokyklų, išmanančių ir propaguojančių žaliąsias idėjas yra didelė sėkmė.

Ačiū Saulei, Gustei, Elzei, Meidai, Airidai ir Kajui už laiką ir didelį darbą ruošiantis olimpiadai (nuo kovo iki lapkričio). Jūs šaunuoliai!

Biologijos mokytoja R.Mongirdienė