Lietuvių English (UK)

Mūsų raštingiausieji

Gražiai, taisyklingai gimtąja kalba mokinių parašyti sakiniai ir tekstai dabar tampa retenybe, o tuo pačiu ir vertybe. Pripratome rašyti, o gal rašinėti bet kur, bet kaip… Kiekvieną pavasarį į būrį sukviečiantis Molėtų r. savivaldybės 5 – 10 klasių mokinių konkursas – diktantas yra gera proga prisiminti, kad „lietuviais esame mes gimę”, kad savo gimtąją kalbą reikia gerbti, laikytis jos tradicijų ir taisyklių.
Šiame konkurse mūsų gimnazijai atstovavo šeši I – II gimn. klasių moksleiviai : Airida (Ib kl.), Jurgita ir Justinas (Ic kl.), Emilija (IId kl.), Vesta ir Gustė (IIa kl.). Visi šeši mūsų gimnazistai savo amžiaus grupėse tapo prizinių vietų laimėtojais!

Sveikiname:
Airidą – I vieta;
Jurgitą ir Justiną – II vieta;
Gustę – I vieta;
Emiliją – II vieta;
Vestą – III vieta.

Linkime šauniems mokiniams rašyti gražiai, taisyklingai ir ta pagarba gimtajai kalbai ,,užkrėsti” savo bendraamžius.