Lietuvių English (UK)

Kalėdinių mugių akimirkos

Molėtų gimnazijos mokinių bendrovėms prieššventiniu laikotarpiu buvo pats įkarštis. Jaunieji verslininkai su savo produkcija dalyvavo kalėdinėse mugėse. Gruodžio 15 dieną bendrovės savo produktus pristatė ir jais prekiavo  Aukštaitijos profesinio rengimo centro kalėdinėje mugėje, gruodžio 17 dieną – Videniškių kaimo bendruomenės kalėdinėje mugėje, gruodžio 21 dieną - organizavo mugę Molėtų gimnazijoje. Ji išties buvo smagi.

Skambant kalėdinei muzikai, vyko ne tik prekyba, bet ir mugės žaidimas Bingo, kurio laimėtojui buvo paruošta bendrovių kalėdinė dovana. Žaidimo laimėtoja tapo Gustė G. iš IIIc klasės. Praktinė  patirtis ir iššūkiai mokinių bendrovėms  padeda drąsiau žengti verslo pažinimo keliu.

Mokinių bendrovių  mokytoja V. Mateikienė