Lietuvių English (UK)

Pluša mokomosios mokinių bendrovės

Molėtų gimnazijos mokomosios mokinių bendrovės dirbam, plušam ir aktyviai ruošiamės  kalėdinėms mugėms. Gruodžio 2 dieną buvo labai darbinga diena bendrovėms „ADELA“ ir „Baozhi“. Pasikvietusios į pagalbą tradicinių amatų centro „Meniškas kaimas“ edukatorę, mokytoją Rūtą Vekerotienę, „Baozhi“ bendrovės merginos liejome tikro bičių vaško žvakes, kurios skleidžia  ypatingą jaukumą ir medaus aromatą, o „ADELA“ gaminome  švelnaus kvapo įvairių formų muilą, kuris bus ne tik puiki dovana, bet ir spalvingas bei kvapnus akcentas, puošiantis vonios kambarį. „J.J.GIRL“ bendrovė baigėme paskutinius darbus iš polimerinio molio ir gruodžio 10 dieną išvykstame į kalėdinę eXpo mugę Vilniuje.

„Baozhi“ mokinių bendrovė tariame nuoširdų ačiū Robertos seneliui, bitininkui Vincentui, už paramą bičių vašku, o mokytojai Rūtai abi bendrovės taria ačiū už profesionalų amato mokymą.

MMB „ADELA“ ir „Baozhi“