
Molėtų gimnazijoje pradedama įgyvendinti Savęs tobulinimo programa – DofE. Tai dinamiška, novatoriška, moderni, patikima ir kokybiška programa, remiasi daugiau kaip 57 metų pasauline patirtimi. Ši laiko išbandyta prestižinė programa įgyvendinama daugiau nei 140 – yje pasaulio šalių. Programos naudą patyrė net 8 milijonai jaunų žmonių.
Lapkričio 27 d. gimnazistų tėvų komiteto iniciatyva vyko mokinių savivaldos – klasių seniūnų ir Mokinių tarybos susitikimas su tėvų komiteto pirmininke Žydrūne Vaidachovičiene ir jos pavaduotoja Jūrate Lapašauske.
Lapkričio 28 d. II b klasės mokinė Jūratė Grigelevičiūtė rytą padėjo kūrybingai. Mokinė dalyvavo floristikos konkurse-parodoje „Dūzgiam Kalėdos sode“. Visus norinčius pasigrožėti mokinių darbais, kviečiame apsilankyti VU botanikos sode Kairėnuose.
Kaip ir kas metai Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre paskutinį lapkričio šeštadienį iš įvairių Lietuvos mokyklų į tradicinę jaunųjų astronomų viktoriną „Po žvaigždėtu dangum“ rinkosi 7–12 klasių mokiniai. Viktorinos dalyviai buvo suskirstyti į dešimt komandų, kurias sudarė iki dešimt mokinių iš skirtingų Lietuvos mokyklų.
Lapkričio 29 dieną Molėtų gimnazijos bibliotekoje vyko etikos pamoka apie mokyklos kultūrą. Šį kartą parinkta diskusijos forma, o dėmesio centre – mokyklinės uniformos. Diskusijoje dalyvavo mokiniai, mokytojai ir gimnazistų tėveliai. Diskusiją moderavo IIc klasės mokinė Viltautė Valeikaitė.